Zakończenie sezonu.

W piątek świętowaliśmy zakończenie sezonu z tej okazji chcielibyśmy podziękować:
- rodzicom za codziennie poświęcenie, wyrozumiałość i dodawanie otuchy w chwilach słabości, 
- fizjoterapeutce p. Kasi Jaskólskiej i kręgarzowi p.Władysławowi Markowskiemu za pomoc w zwalczaniu i zapobieganiu kontuzjom,
- trenerom p.Leszkowi Walczakowi, p.Grzegorzowi Prokopowi i p.Błażejowi Stankiewiczowi, którzy pracują z powodzeniem z naszymi zawodnikami w Gdańsku i Bydgoszczy,
- sponsorom za każdy grosz, pozwalający nam się rozwijać.
Bez was byłoby nam trudno spełniać nasze marzenia i realizować cele.
Dziękujemy!
Zawodnicy, trenerzy i zarząd klubu.

 

Czytaj dalej

Zawodnicy LUKS-u na ogólnopolskich finałach.

Zawodnicy LUKS-u na ogólnopolskich finałach. Uczestnicy programu Lekkoatletyka dla każdego, zawodnicy LUKS START NAKŁO: Kaja Urbanowicz, Dawid Trzciński, Dawid Kończal oraz Paweł Lewandowski w dniach 13 – 14 września brali udział w Ogólnopolskich Finałach - Nestle Cup.
 
 

Uczestnicy programu Lekkoatletyka dla każdego, zawodnicy LUKS START NAKŁO: Kaja Urbanowicz, Dawid Trzciński, Dawid Kończal oraz Paweł Lewandowski w dniach 13 – 14 września brali udział w Ogólnopolskich Finałach - Nestle Cup. Zawody odbywały się na stadionie warszawskiego AWFu.

Czytaj dalej

Zawodnicy LUKS Start Nakło trenował w Szubinie.

9 maja zawodnicy LUKS START Nakło po raz drugi w tym sezonie mieli okazje potrenować w bardzo dobrych warunkach na tartanowej bieżni w Szubinie. Wyjazdy do Szubina są jednym etapów przygotowawczych do zbliżającego się sezonu letniego. Wyjazdy realizowane są w ramach zadania publicznego w zakresie kultury fizycznej i sportu, pod nazwą: „Ze START-em- startuj na lekką”, współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią a realizowany przez LUKS „START” Nakło.

 

 

LUKS START NAKŁO

Dawid Wegner z minimum na Mistrzostwa Świta.

Wczoraj 06 maj podczas odbywającego się w Gdańsku Ogólnopolskiego Mityngu Kwalifikacyjnego Dawid Wegner zawodnik LUKS START Nakło wypełnił minimum (70,00m) Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych, które w dniach od 12 do 16 lipca 2017 roku odbywać się będą w Nairobi w Kenii. W swoim pierwszym starcie w tym sezonie Dawid osiągnął rezultat 71,94m.

 

 

LUKS START NAKŁO

Dawid Wegner na obozie w Hiszpanii.

Zawodnik LUKS START Nakło Dawid Wegner 9 kwietnia wraz z reprezentacja polski juniorów udał się do Lloret de Mar w Hiszpanii na dwutygodniowy obóz sportowy. W bardzo dobrych warunkach a przede wszystkim przy wspaniałej pogodzie Dawid będzie przygotowywał się do pierwszego startu w tym sezonie. Sam zawodnik postawił sobie w tym sezonie wysoki cel. Na wyznaczonych przez PZLA zawodach (do końca czerwca) musi osiągnąć minimum 70,00m. Wynik ten da mu prawo startu w Mistrzostwach Świat Juniorów, które w dniach od 12 do 16 lipca odbywać się będą w Nairobi, Kenia.

 

 

LUKS START NAKŁO