This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Zawodnicy LUKS Start Nakło trenował w Szubinie.

9 maja zawodnicy LUKS START Nakło po raz drugi w tym sezonie mieli okazje potrenować w bardzo dobrych warunkach na tartanowej bieżni w Szubinie. Wyjazdy do Szubina są jednym etapów przygotowawczych do zbliżającego się sezonu letniego. Wyjazdy realizowane są w ramach zadania publicznego w zakresie kultury fizycznej i sportu, pod nazwą: „Ze START-em- startuj na lekką”, współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią a realizowany przez LUKS „START” Nakło.

 

 

LUKS START NAKŁO

Dawid Wegner z minimum na Mistrzostwa Świta.

Wczoraj 06 maj podczas odbywającego się w Gdańsku Ogólnopolskiego Mityngu Kwalifikacyjnego Dawid Wegner zawodnik LUKS START Nakło wypełnił minimum (70,00m) Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych, które w dniach od 12 do 16 lipca 2017 roku odbywać się będą w Nairobi w Kenii. W swoim pierwszym starcie w tym sezonie Dawid osiągnął rezultat 71,94m.

 

 

LUKS START NAKŁO

Dawid Wegner na obozie w Hiszpanii.

Zawodnik LUKS START Nakło Dawid Wegner 9 kwietnia wraz z reprezentacja polski juniorów udał się do Lloret de Mar w Hiszpanii na dwutygodniowy obóz sportowy. W bardzo dobrych warunkach a przede wszystkim przy wspaniałej pogodzie Dawid będzie przygotowywał się do pierwszego startu w tym sezonie. Sam zawodnik postawił sobie w tym sezonie wysoki cel. Na wyznaczonych przez PZLA zawodach (do końca czerwca) musi osiągnąć minimum 70,00m. Wynik ten da mu prawo startu w Mistrzostwach Świat Juniorów, które w dniach od 12 do 16 lipca odbywać się będą w Nairobi, Kenia.

 

 

LUKS START NAKŁO

Zwycięstwo Dawida Kończala w Człuchowie.

18 marca w Człuchowie na terenie OSiR-u (przy plaży) zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Indywidualnych Biegach Przełajowych (roczniki 02’ – 03’) oraz Cross Człuchowski dla młodszych. Na zawodach nie mogło zabraknąć zawodników LUKS START Nakło. Najlepiej wypadli: Cross Człuchowski – Dawid Kończal, który zajął 1 miejsce w biegu na 700m oraz w Mistrzostwach Młodzików: Dawid Trzciński 02’, który zajął 10 miejsce w biegu na 2000m. Ponadto w zawodach wystartowali: 

Cross Człuchowski 1000m dziewczęta:

Marta Sztubińska 05’

Julia Kowalczyk 04’

Natalia Michalak 04’

Cross Człuchowski 1000m chłopcy:

Jakub Wawer 04’

Paweł Lewandowski 05’

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:

1500m dziewczęta:

Jagoda Jasińska 02’ – 38 miejsce,

Zuzanna Majchrzak 03’ – 47 miejsce,

2000m chłopców:

Miłosz Kraiński 02’ – 18 miejsce,

3000m chłopców:

Mikołaj Pyszka 02’ – DNF,

 

Udział w zawodach w Człuchowie był realizowany w ramach zadania publicznego Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu, finansowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią a realizowany przez LUKS „START” Nakło.

 

LUKS START NAKŁO

 

 

3 medale LUKS-u na Mistrzostwach Województwa.

Podczas odbywających się 4 marca we Włocławku Mistrzostwach Województwa Dzieci, Młodzików i Juniorów w Indywidualnych Biegach Przełajowych zawodnicy LUKS START Nakło wywalczyli 3 medale. Złote krążki wywalczyli: Dawid Kończal – 06’ w biegu na 600m i Paweł Lewandowski 05’ w biegu na 800m. Srebro wywalczył Jakub Wawer 04’ w biegu na 800m. Ponadto w zawodach startowali: 

Dzieci młodsze – 600m:

Iga Hyży 07’ – 11 miejsce,

Iga Radajewska 06’ - 13 miejsce,

Amelia Walerczyk 06’ – 7 miejsce,

 

Dzieci starsze – 800m:

Natalia Michalak – 8 miejsce,

Igor Stanecki 04 – 15 miejsce,

Dominik Waniak 04’ – 13 miejsce,

 

Młodziczki – 1500m:

Jagoda Jasińska – DNF,

Zuzanna Majchrzak – 20 miejsce,

Zuzanna Strzelewicz – 11 miejsce,

 

Młodzicy – 2000m:

Miłosz Kraiński – DNF,

Dawid Trzciński 02’ – 17 miejsce,

Denis Sprenger 03’ – 21 miejsce,

Sebastian Świtalski 02’ – 24 miejsce,

 

Juniorki – 2000m:

Angelika Stopa – 11 miejsce,

 

Juniorzy - 3000m:

Szymon Kowalczyk – 7 miejsce,

 

Udział w zawodach był realizowany w ramach zadania publicznego Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu, finansowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią a realizowany przez LUKS „START” Nakło.

 

 

LUKS START NAKŁO