This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Debiuty na Mistrzostwach Polski w Półmaratonie

W niedzielę 8 września podczas 29. Międzynarodowego Półmaratonu Philips z bardzo dobrej strony zaprezentowali się seniorzy LUKS START NAKŁO. Spełnienie wymogów PZLA pozwoliło im zadebiutować na Mistrzostwach Polski na Dystansie Półmaratonu z dumą reprezentując Gminę Nakło nad Notecią. Najlepiej zaprezentował się Dawid Nowak, który z czasem 1:28.45s SB zajął 12 miejsce. Na miejscu 15 uplasował się Tomasz Bzdawka, dla którego czas 1:37.58s to najlepszy czas w tym sezonie. Tuż za nim z czasem 1:47.00s SB uplasował się Tomasz Pasieka. Poza klasyfikacją Mistrzostw Polski wystartowali także: Ireneusz Nitka, Robert Konieczny oraz Jacek Gardyza.