This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

19 medali na Halowych Mistrzostwach Województwa Dzieci!

W sobotę 25 stycznia 2020 roku w Arenie Toruń rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Województwa U16,U14, U12 oraz U10, w których udział wzięła 60 osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 19 medali. Zawodnicy z rocznika 2005, 2006, 2007 oraz 2008 wzięli także udział w 2. Ogólnopolskim Mityngu Pamięci Ireny Szewińskiej, w którym to srebrne medale zdobyły:

Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:43,30s

Oliwia Moszkowicz 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,89m

Jagoda Jendrzejewska 07’ – skok wzwyż – 145cm

 

Złote medale w Halowych Mistrzostwach Województwa Dzieci zdobyli:

Jagoda Jendrzejewska 07’ – skok wzwyż – 145cm

Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal – 4,01m

Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:43,30s

Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal – 3,67m

 

Drugie miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Dzieci zajęli:

Hubert Stańczyk 09’ – 60m – 9,34s

Wiktor Wojciechowski 11’ – 60m – 11,55s

Oliwier Dębecki 11’ – 200m – 38,00s

Bartosz Kalinowski 05’ – skok wzwyż – 140cm

Nikodem Jopek 11’ – skok w dal – 3,27m

Zuzanna Pensko 07’ – 60m – 8,66s

Zuzanna Sikorska 08’ – skok wzwyż – 135cm

Nikola Maciejewska 11’ – skok w dal – 3,33m

Natalia Szymczak 10’ – skok w dal – 3,87m

Oliwia Moszkowicz 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,89m

 

Na najniższym stopniu podium w Halowych Mistrzostwach Województwa Dzieci uplasowali się:

Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 9,06m PB oraz skok wzwyż – 125cm

Oskar Kamiński 07’ – pchnięcie kulą 4kg – 8,21m

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok wzwyż – 130cm

Zofia Franczak 11’ – skok w dal – 2,95m

 

W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Zofia Wełniak 09’ – skok w dal – 3,67m – IV miejsce

Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,15m – IV miejsce

Klaudia Szymczak 11’ – 60m – 10,78s – IV miejsce

Maja Ostrowska 11’ – 200m – 37,63s – IV miejsce

Weronika Krusik 07’ – skok wzwyż – 125cm – IV miejsce oraz skok w dal – 3,65m

Mikołaj Stóff 10’ – skok w dal – 3,20m – V miejsce

Julia Szcześniak 06’ – 60m – 8,41s PB – V miejsce oraz skok w dal – 4,22m – X miejsce

Oliwia Moszkowicz 07’ – 60m – 8,85s PB – V miejsce

Weronika Lisiecka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,05m – V miejsce

Dominika Kosek 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,01m – V miejsce

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,16m – V miejsce

Amelia Walerczyk 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,84m – VI miejsce

Gracjan Pochowski 10’ – 60m – 10,65s – VI miejsce

Agata Muzolf 07’ – 600m – 2:06,76s – VII miejsce

Tymoteusz Sprenger 10’ – 60m – 11,24s – VII miejsce

Zuzanna Murek 10’ – skok w dal – 2,98m – VII miejsce

Zuzanna Kowalska 08’ – 60m ppł – 15,18s – VIII miejsce

Kacper Jabłoński 10’ – 60m – 12,01s – VIII miejsce

Tymon Komęza 09’ – 200m – 34,81s – VIII miejsce

Krystian Beger 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 6,56m – VIII miejsce

Agata Hadrych 10’ – 60m – 10,83s – IX miejsce

Patrycja Kołodziejczak 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,84m – IX miejsce

Oliwier Kabaciński 06’ – 60m – 9,13s

Oskar Jachim 08’ – 60m – 9,75s

Jonatan Stachowski 09’ – 200m – 32,40s

Franciszek Okoniewski 08’ – 200m – 30,57s PB oraz skok w dal – 4,24m

Brajan Tadych 08’ – 200m – 37,62s

Jakub Rożek 05’ – 200m – 27,26s

Maksymilian Tercjak 05’ – 1000m – 4:00,19s

Kacper Kominiak 08’ – pchnięcie kulą 4kg – 4,43m

Bogumiła Nowicka 09’ – 60m – 12,54s

Lena Pochowska 05’ – 60m – 8,70s

Zuzanna Sikorska 08’ – 60m – 9,06s PB

Antonina Miniszewska 08’ – 60m – 10,35s

Maja Gardocka 11’ – 200m – 42,87s

Weronika Waniak 11’ – 200m – 44,72s

Maria Grzeszczak 09’ – 200m – 36,60s

Hanna Ignasiak 10’ – 200m – 38,99s

Vanessa Gapa 09’ – 200m – 39,74s

Martyna Małkowska 09’ – 200m – 37,00s

Kamila Maciejewska 09’ – 200m – 37,21s

Amelia Nowak 07’ – 200m – 33,92s PB

Julia Jachim 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 5,57m

Amelia Kaczyńska 07’ – skok w dal – 3,64m

 

Natomiast w niedziele 26 stycznia 2020 roku również w Arenie Toruń juniorzy młodsi oraz juniorzy wzięli udział Mityngu Ogólnopolskim, gdzie ustanowili nowe rekordy życiowe:

Michał Kunicki 04’ – 800m – 2:10,40s PB

Mikołaj Pyszka 02’ – 800m – 2:03,53s PB

Grzegorz Gil 03’ – pchnięcie kulą 5kg – 10,17m PB

Bartosz Zamorowski 03’ – trójskok – 12,46m SB

Zofia Wintrowicz 03’ – 200m – 30,75s

Gratulujemy świetnych rezultatów!