This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Udane występy zawodników LUKS START na Ogólnopolskich Biegach Ulicznych w Chełmnie.

10 kwietnia już po raz 45 odbyły się Ogólnopolskie Biegi Uliczne im. J. Schmeltera w Chełmnie. Na zawodach tych nie zabrakło zawodników LUKS START Nakło. Z bardzo dobrej strony pokazali się zwycięscy swoich kategorii wiekowych: kategoria chłopców (2005 i młodsi), 1 miejsce Paweł Lewandowski 05’ w biegu na 470m – 1:22s, w kategorii młodzików (01’ – 02’), 1 miejsce Szymon Kowalczyk 01’ w biegu na 1300m – 4:00s oraz kategorii Open 1 miejsce Daria Maiki 97’ w biegu na 5000m – 18:30s. Trzecie miejsce w kategorii młodziczek (01’- 02’) zajęła Jagoda Jasińska 02’ w biegu na 1100m – 3:44s. Tuż za podium uplasowali się: w śród juniorek młodszych (99’ – 00’) 4 miejsce zajęła Aleksandra Radtke 00’ w biegu na 1300m – 4:47s, w śród chłopców (03’ – 04’) 5 miejsce zajął Jakub Wawer 04’ w biegu na 1100m – 3:53s. Pozostałe wyniki poniżej:

13 miejsce zajął Piotr Bonkowski 88’ – 18:07s,

Pełne wynik można sprawdzić na www.wyniki.b4sport.pl. Na zawodach była prowadzona klasyfikacja klubowa, w której to LUKS START Nakło zajął 3 miejsce. Wyjazd na zawody do Chełmna był realizowany w ramach zadania publicznego Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu, finansowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią a realizowanego przez LUKS „START” Nakło.