31 stycznia 2020 roku w Arenie Toruń odbyły się 3. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej oraz Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego U16, U14 oraz U12, w których udział wzięła 39-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. W Ogólnopolskim Mityngu - ,,Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski” nakielscy atleci zdobyli trzy medale:
Natalia Szymczak 10’ – skok w dal strefa – 4,30m SB – I miejsce
Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal strefa - 4,07m PB – II miejsce
Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,60m – III miejsce
Natomiast Halowe Mistrzostwa Województwa przyniosły nam aż 19 medali, czyli najwięcej ze wszystkich startujących klubów!
Złote medale zdobyli:
Natalia Szymczak 10’ – skok w dal strefa – 4,30m SB
Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal strefa – 4,07m PB
Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,60m SB
Krystian Beger 06’ – skok wzwyż – 130cm PB
Weronika Kunicka 07’ – 1000m – 3:07,70s SB
Hubert Stańczyk 09’ – 60m – 8,62s PB
Zuzanna Sikorska 08’ – skok wzwyż – 140cm
II miejsce zajęli:
Maja Ostrowska 11’ – skok w dal strefa – 3,74m PB
Julia Szcześniak 06’ – 60m – 8,21s SB
Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,66m PB
Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 11,40m
Trzecie miejsce wywalczyli:
Nikola Maciejewska 11’ – skok w dal strefa – 3,70m PB
Natalia Szymeczko 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,82m PB
Zofia Kucharska 10’ – 60m – 9,56s PB
Dorian Kwapich 06’ – 600m – 1:36,98s
Hubert Kończal 08’ – pchnięcie kulą 4kg – 6,44m PB
Olga Mańkowska 09’ – skok wzwyż – 130cm PB
Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal – 4,29m
Iga Jankowska 06’ – skok w dal – 4,67m
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:
Lena Pilarska 10’ – 60m – 10,30s PB
Eliza Bajerska 11’ – 60m – 11,16s PB
Zuzanna Murek 10’ – skok w dal strefa – 3,48m PB
Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,38m PB
Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,11m
Patrycja Kołodziejczak 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,22m
Filip Beger 07’ – skok w dal – 4,13m PB
Paweł Wałęza 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 7,37m
Wiktoria Różycka 12’ – 200m – 35,63s PB
Zofia Okoniewska 12’ – 200m – 35,73s PB
Zuzanna Kowalska 08’ – skok w dal – 3,68m PB
Klaudia Szymczak 11’ – 200m – 37,18s PB
Amelia Michalak 10’ – 200m – 39,13s PB
Michalina Okoniewska 08’ – 200m – 31,22s PB
Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,45m
Agata Muzolf 07’ – skok w dal – 4,23m PB
Oliwia Moszkowicz 07’ – 60m – 8,59s PB
Fabian Łabich 07’ – 600m – 1:54,44s PB
Amelia Nowak 07’ – skok wzwyż – 125cm
Łukasz Arach 06’ – 300m – 46,22s PB