Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

11 osób z minimami na XV Igrzyska Sportowców Wiejskich – Chełmno-Rio 2016

 

11 osób z minimami na XV Igrzyska Sportowców Wiejskich

Chełmno-Rio 2016.

 

1 maja w Białych Błotach wystartowała liczna grupa zawodników LUKS START Nakło, która w tych zawodach reprezentowała Miasto i Gminę Nakło nad Notecią. Młodzi sportowcy rywalizowała o prawo startu w XV Igrzyskach Sportowców Wiejskich w Chełmnie. Finałowe zawody odbędą się w dniach 17-19.06r. właśnie w Chełmnie.

Minima w dzisiejszych zawodach uzyskali:

Katarzyna Kowalska 00’ w biegu na 400m – 68,8s,

Jagoda Jasińska 02’ w biegu na 600m – 1:52,8s,

Szymon Kowalczyk 01’ w biegu na 1000m – 2:56,9s,

Aleksandra Nowaczewska 02’ w pchnięciu kula 3 kg – 8,51m,

Aleksandra Radtke 00’ w biegu na 800m – 2:42,3s,

Angelika Stopa 01’ w biegu na 600m – 1:57,2s,

Zuzanna Strzelewicz 02’ w biegu na 100m – 13,2s,

Weronika Świderska 00’ w biegu na 100m – 12,9s,

Adrian Tomczuk 00’ w pchnięciu kulą 5 kg – 11,71m,

Daria Wajer 03’ w biegu na 600m – 1:55,6s,

Karol Wiśniewski 01’ w skoku wzwyż – 170cm oraz w skoku w dal – 6,21m

Ponadto w zawodach startowali:

Magdalena Dutkiewicz 01’ w biegu na 100m – 14,9s,

Miłosz Kraiński 02’ w biegu na 100m – 12,9s,

Paweł Lewandowski 05; w biegu na 1000m – 3:23,4s,

Artur Maison 00’ w pchnięciu kula 5 kg – 10,88m,

Sebastian Muzolf 99’ w biegu na 1500m – 4:47,2s,

Karolina Nitka 04’ w biegu na 600m – 2:14,1s,

Wiktoria Pietraszak 01’ w skoku w dal – 3,72m,

Mikołaj Pyszka 02’ w biegu na 1000m – 3:20,6s,

Marcelina Rożek 02’ w biegu na 100m – 14,6s,

Mateusz Sonnenberg 98’ w pchnięciu kula 6kg – 10,00m,

Denis Sprenger 03’ w biegu na 300m – 43,8s,

Sandra Waniak 01’ w skoku w dal – 3,54m,

Bartosz Wojtalewicz 00’ w pchnięciu kula 5 kg – 8,98m,

Bartosz Zamorowski 03’ w skoku w dal – 4,74m,

Aleksandra Lewandowska 03’ w skoku w dal –DNF,

Jagoda Podelczuk 02’ w biegu na 600m – DNF,

Szymon Pozorski 01’ w biegu na 1000m – DNF,

 

 

LUKS START Nakło