Warszawa i Gdańsk - świetne rezultaty!

23 maja 2021 roku w Warszawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Wielobojach U16 i U18 oraz Warszawska Liga Lekkoatletyczna, w których udział wzięło 5 zawodników LUKS START NAKŁO. Najlepiej spośród startujących zaprezentowała się Iga Jankowska 06’, która zwyciężyła w 5-boju U16 z wynikiem 2962 pkt PB. W tej samej konkurencji V miejsce zajęła Julia Szcześniak 06’ – 2356 pkt SB. W biegu na 400m z nowym rekordem życiowym 49,12s zwyciężył Mikołaj Pyszka 02’. VIII miejsce zajął Dawid Trzciński 02’ – 53,07s PB. Drugie miejsce w biegu na 400m zajęła Zuzanna Strzelewicz 02’ – 58,60s SB. W sobotę natomiast w Gdańsku ,,49. Memoriał Józefa Żylewicza. Grand Prix Gdańska”, w którym III miejsce zajął Dawid Wegner 00’ – 72,01m. Gratulacje!