12 czerwca 2021 roku w Szubinie odbyła się II runda Grand Prix Kujaw – Pomorza – Pałuk, w której udział wzięła 26-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając aż 34 medale.
I miejsce zajęli:
Natalia Szymczak 10’ – 200m oraz skok w dal – 3,90m
Zuzanna Sikorska 08’ – 200m – 28,49s oraz pchnięcie kulą 2kg – 8,72m
Olga Mańkowska 09’ – 200m
Maja Ostrowska 11’ – 200m – 34,84s
Natalia Szymeczko 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,45m
Lena Pilarska 10’ – rzut p. pal – 20,00m
Jonatan Stachowski 09’ – 60m pł – 12,71s
Maksymilian Jankowski 11’ – 200m – 33,51s
Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,69m
Drugie miejsce zdobyli:
Nikola Maciejewska 11’ – 60m – 9,92s oraz skok w dal – 3,73m
Wiktoria Różycka 12’ – 200m – 33,10s oraz skok w dal – 3,05m
Kacper Pyra 12’ – 200m – 38,90s oraz skok w dal – 3,36m
Franciszek Okoniewski 08’ – 60m pł – 11,04s
Olga Mańkowska 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,29m
Julia Niemczewska 09’ – rzut p. pal – 24,00m
Klaudia Szymczak 11’ – rzut p. pal – 17,00m
Kamila Maciejewska 09’ – 60m – 9,77s
Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,58m
Antonina Kosmalska 10’ – rzut p. pal – 20,00m
Hubert Kończal 08’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,68m
Szymon Pyra 09’ – 60m – 10,18s
Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal – 3,90m
Jonatan Stachowski 09’ – skok w dal – 4,31m
Sztafeta 4x200m U12 w składzie: Lena Pilarska 10’, Zuzanna Murek 10’, Maksymilian Jankowski 11’, Kacper Pyra 12’ – 2:17,83s
Sztafeta 4x200m U14 w składzie: Olga Mańkowska 09’, Zuzanna Sikorska 08’, Jonatan Stachowski 09’, Franciszek Okoniewski 08’ – 1:56,95s
Brązowy medal wywalczyli:
Zuzanna Murek 10’ – 60m – 9,82s oraz skok w dal – 3,60m
Kinga Kaźmierczak 08’ – 200m – 29,64s
Eliza Bajerska 11’ – rzut p. pal – 14,50m
Weronika Jeziorska 10’ – rzut p. pal – 16,50m
Szymon Pyra 09’ – pchnięcie kulą 3kg – 3,93m
Witold Matyka 10’ – skok w dal – 3,24m
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:
Klaudia Szymczak 11’ – 60m – 10,55s – IV miejsce
Weronika Jeziorska 10’ – 60m – 10,24s – IV miejsce
Maja Ostrowska 11’ – skok w dal – 3,42m – IV miejsce
Julia Ziemkowska 09’ – rzut p. pal – 15,50m – IV miejsce
Antonia Kosmalska 10’ – 60m – 10,76s – V miejsce
Witold Matyka 10’ – 60m – 10,54s – V miejsce
Kamila Maciejewska 09’ – skok w dal – 3,82m – VI miejsce
Zuzanna Kowalska 08’ – skok w dal – 4,20m – VI miejsce
Amelia Michalak 10’ – skok w dal – 2,98m – VII miejsce
Eliza Bajerska 11’ – 60m – 11,64s – VIII miejsce
Urszula Walkowiak 09’ – skok w dal – 3,02m – X miejsce