27 czerwca 2021 roku w Białych Błotach odbyła się kolejna runda Grand Prix Kujaw-Pomorza-Pałuk, w którym udział wzięła 28-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając aż 32 medale (10 złotych, 12 srebrnych oraz 10 srebrnych) .
Pierwsze miejsce zajęli:
Wiktoria Różycka 12’ – skok w dal – 3,54m oraz 60m – 10,09s PB
Kacper Pyra 12’ – 60m – 9,53s PB oraz skok w dal – 3,52m
Natalia Szymeczko 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,77m
Lena Pilarska 10’ – rzut p. pal – 22,00m PB
Piotr Kacprowicz 08’ – pchnięcie kulą 4kg – 9,84m
Michał Grzegorek 09’ – skok wzwyż – 110cm
Natalia Szymczak 10’ – 200m – 30,61s
Jonatan Stachowski 09’ – rzut oszczepem 500g – 23,41m PB
Srebro zdobyli:
Olga Mańkowska 09’ – skok wzwyż – 120cm oraz 300m – 50,08s
Szymon Pyra 09’ – 1000m – 4:10,70s PB oraz rzut oszczepem 500g – 12,05m PB
Zofia Kucharska 10’ – pchnięcie kulą 2kg – 7,39m PB
Klaudia Szymczak 11’ – rzut p. pal – 19,50m
Jonatan Stachowski 09’ – 300m – 49,49s PB
Maria Grzeszczak 09’ – rzut oszczepem 400g – 15,41m PB
Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal – 4,09m
Szymon Hamowski 08’ – skok wzwyż – 110cm
Witold Matyka 10’ – skok w dal – 3,47m
Julia Ziemkowska 09’ – 600m – 2:36,89s PB
Trzecie miejsce wywalczyli:
Nikola Maciejewska 11’ – skok w dal – 3,81m oraz 60m – 9,65s PB
Zuzanna Murek 10’ – skok w dal – 3,73m oraz 60m – 10,14s
Zofia Wełniak 09’ – skok w dal – 4,34m oraz 60m – 9,58s
Natalia Szymczak 10’ – pchnięcie kulą 2kg – 6,19m PB
Julia Niemczewska 09’ – rzut oszczepem 400g – 13,05m PB
Michał Grzegorek 09’ – 1000m – 4:10,82s PB
Lena Pilarska 10’ – 600m – 2:27,07s PB
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:
Amelia Jakubczyk 10’ – rzut p. pal – 12,00m PB – IV miejsce oraz 60m – 10,82s PB – IV miejsce
Maja Ostrowska 11’ – 60m – 10,18s SB – IV miejsce oraz skok w dal – 3,48m – V miejsce
Kamila Maciejewska 09’ – 60m – 9,76s – IV miejsce oraz pchnięcie kulą 2kg – 5,68m PB – V miejsce
Zofia Kowalska 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 6,04m PB – IV miejsce
Maksymilian Jankowski 11’ – 60m – 9,48s PB – IV miejsce
Witold Matyka 10’ – 600m – 2:19,21s PB – IV miejsce
Julia Ziemkowska 09’ – rzut oszczepem 400g – 8,88m – IV miejsce
Amelia Michalak 10’ – skok w dal – 3,03m – V miejsce
Eliza Bajerska 11’ – rzut p. pal – 17,50m – VI miejsce
Zofia Balcer 09’ – skok wzwyż – NM
Natomiast w godzinach popołudniowych 14-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO wystartowała w Mityngu ,,Kuyavian Pomeranian Festival European Mile”. Gratulujemy świetnych rezultatów!
Julia Szcześniak 06’ – 100m – 12,80s PB
Oliwia Moszkowicz 06’ – 100m – 13,89s PB
Weronika Lisiecka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 10,28m PB
Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,95m PB
Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,70m PB
Bartosz Zamorowski 03’ – 100m – 11,53s PB
Zuzanna Pensko 07’ – 200m – 29,31s PB
Weronika Kunicka 07’ – 300m – 44,14s PB
Szymon Powalisz 06’ – rzut oszczepem 600g – 41,28m
Krystian Beger 06’ – rzut oszczepem 600g – 32,28m SB
Dawid Trzciński 02’ – 400m – 50,98s
Michał Kunicki 04’ – 400m – 54,61s SB
Błażej Dankowski 05’ – 800m - 2:24,56s PB
Żaneta Iglewska 03’ – 3000m – 11:00,84s PB