29 sierpnia 2021 roku w Białych Błotach odbył się 4. Memoriał Michała Joachimowskiego, w którym udział wzięła 44-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony ustanawiając nowe rekordy życiowe. Gratulacje!
Hubert Stańczyk 09’ – rzut oszczepem 500g – 26,22m PB – I miejsce oraz 200m – 29,37s PB – III miejsce
Natalia Szymczak 10’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,31m PB - oraz 60m – 9,34s – VI miejsce
Dorian Kwapich 06’ – 600m – 1:31,20s PB – I miejsce
Patrycja Kołodziejczak 06’ – rzut oszczepem 500g – 36,74m – I miejsce
Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,94m – I miejsce
Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 12,56m – I miejsce
Zuzanna Strzelewicz 02’ – 400m – 1:00,17s – I miejsce
Jonatan Stachowski 09’ – rzut oszczepem 500g – 24,76m PB – II miejsce oraz 200m – 30,16s PB – VI miejsce
Zofia Kucharska 10’ – pchnięcie kulą 2kg – 7,78m PB – II miejsce oraz 60m – 9,44s PB – VII miejsce
Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,87m PB – II miejsce
Weronika Lisiecka 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 10,39m PB – II miejsce
Hubert Kończal 08’ – pchnięcie kulą 4kg – 7,04m - II miejsce
Mikołaj Pyszka 02’ – 400m – 50,57s – II miejsce
Maksymilian Jankowski 11’ – rzut oszczepem 500g – 24,48m PB – III miejsce oraz skok w dal – 4,20m PB – IV miejsce
Iga Jankowska 06’ – 80m pł – 12,69s – III miejsce oraz wieloskok – 10,44m SB – IV miejsce
Krystian Beger 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 9,89m PB – III miejsce
Julia Szcześniak 06’ – rzut oszczepem 500g – 20,90m PB – IV miejsce oraz 100m – 13,44s – VII miejsce
Jan Przytarski 06’ – rzut oszczepem 600g – 28,10m PB – IV miejsce
Zuzanna Sikorska 08’ – 80m pł – 13,42s PB – V miejsce oraz pchnięcie kulą 3kg – 8,38m PB – VIII miejsce
Natalia Szymeczko 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,60m – V miejsce
Michał Kunicki 04’ – 400m – 55,68s – V miejsce
Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 9,12m PB – VI miejsce
Weronika Kunicka 07’ – 400m – 1:01,92s PB – VI miejsce
Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 8,93m PB – VII miejsce
Michał Grzegorek 09’ – rzut oszczepem 500g – 13,06m PB – VII miejsce
Agata Muzolf 07’ – skok w dal – 4,20m PB
Olga Mańkowska 09’ – 200m – 31,92s PB – VIII miejsce – oraz skok w dal – 3,80m PB
Weronika Tadejczyk 10’ – 60m – 9,53s PB – VIII miejsce
Franciszek Okoniewski 08’ – 400m – 1:07,09s PB – VIII miejsce
Urszula Walkowiak 09’ – skok w dal – 3,94m PB
Kamila Maciejewska 09’ – skok w dal – 3,60m PB
Nikola Maciejewska 11’ – 60m – 9,98s
Zuzanna Murek 10’ – 60m – 10,19s
Maja Ostrowska 11’ – 60m – 10,20s
Zofia Okoniewska 12’ – 60m – 10,22s
Weronika Jeziorska 10’ – 60m – 10,38s PB
Lena Pilarska 10’ – 60m – 10,45s
Klaudia Szymczak 11’ – 60m – 10,61s PB
Amelia Jakubczyk 10’ – 60m – 10,71s PB
Antonina Kosmalska 10’ – 60m – 10,76s
Eliza Bajerska 11’ – 60m – 11,50s
Alex Bajerski 13’ – 60m – 10,51s PB
Tymon Wdowiak 13’ – 60m – 11,05s PB
Żaneta Iglewska 03’ – 2000m – 7:11,92s PB