This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

9 medali na Mistrzostwach Województwa

28 maja na stadionie w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce.

Mistrzostwa odbyły się w trzech kategoriach: wiekowych: młodzików (01’-02), juniorów młodszych (00’-99’)i juniorów (98’-97’). Zawodnicy reprezentujący barwy START-u wywalczyli łącznie 9 medali: (4 złote, 1 srebrny i 4 brązowe). Złote medale wywalczyli: Aleksandra Nowaczewska 02’ w rzucie młotem 3kg – 43,14m, Szymon Pozorski 01’ w biegu na 600m – 1:30,35s, Karol Wiśniewski 01’ w skoku w dal – 6,29m oraz Dawid Wegner 00’ w rzucie oszczepem 700g – 62,78m PB. Srebrny medal zdobyła: Weronika Świderska 00’ w biegu na 100m – 12,84s PB. Brązowe medale wywalczyli: Jagoda Jasińska 02’ w biegu na 1000m – 3:12,65s PB, Zuzanna Strzelewicz 02’ w biegu na 300m – 42,55s PB, Weronika Świderska 00’ w biegu na 200m – 26,95s PB oraz Adrian Tomczuk 00’ w rzucie dyskiem 1,5kg – 36,08m PB.

Mateusz Sonnenberg 98’ w rzucie dyskiem 1,75kg – 27,02m PB,

Udział w zawodach w Inowrocławiu był realizowany w ramach zadania publicznego Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu, finansowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, a realizowany przez LUKS „START” Nakło.

materiał: LUKS START NAKŁO