This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Zabrakły nieco ponad 2 sekundy

2 sekundy i 37 setnych, tyle właśnie zabrakło Darii Maik 97’ LUKS START Nakło do wypełnienia minimum (10:30,00s) w biegu na 3000mpprz, jakie wyznaczył Polski Związek Lekkiej Atletyki na Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się w dniach od 19 do 24 lipca w Bydgoszczy.

Wynik 10:32,37s w biegu na 3000mpprz Daria uzyskała 28 maja podczas zawodów w Białej Podlaskiej. Rezultat osiągnięty przez Darie jest bardzo dobrym, bowiem dystans ten biegała po raz pierwszy w tym sezonie a dopiero drugi raz w karierze.

Czas uzyskany w sobotę jest oczywiście nowym rekordem życiowym zawodniczki. Kolejne próbę (niestety tylko dwie) uzyskania minimum Daria będzie miała 11 czerwca w Białogardzie oraz 25 czerwca w Bydgoszczy. Liczymy, że Daria osiągnie swój cel, jaki sobie założyła na ten sezon.

materiał: LUKS START NAKŁO