This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Czeka ich trening z gwiazdami sportu

Klub LUKS START z Nakła nad Notecią spotka się 9 czerwca w Gdańsku z Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem i Tomaszem Jankowskim.

Klub LUKS START z Nakła nad Notecią spotka się 9 czerwca w Gdańsku z Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem i Tomaszem Jankowskim.

Wspólny trening z gwiazdami sportu związany jest z akcją Regionalnych Rozgrywek Klubów Sportowych Orange, w których w sumie udział weźmie ponad 150 utalentowanych młodych sportowców. Zawody są okazją do bezpośredniej rywalizacji drużyn biorących udział w programie.

LUKS START (powiat nakielski) to zespół specjalizujący się w lekkoatletyce. Klub powstał w 2013 roku, skupia dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat ze szkół powiatu nakielskiego. Do największych osiągnięć drużyny należą między innymi: I miejsce w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Polski Młodzików w Radomiu, czy II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Białej Podlaskiej w biegu na 2000mpprz oraz I miejsce w Ogólnopolskich Finałach Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w biegu na 300m.

Spotkanie odbędzie się już 9.06 w Gdańsku, na Hali Widowiskowo Sportowej na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.