6 medali na Mistrzostwach Województwa U18 i U20

W niedzielę 20 maja 2018 roku na stadionie bydgoskiego Zawiszy rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa U18 i U20 w których brali udział zawodnicy LUKS START NAKŁO. W skoku w dal U20 M mistrzem województwa został Karol Wiśniewski 01’, dla którego odległość 6,93m to nowy rekord życiowy. W biegu na 3000m K U20 mistrzynią z czasem 12:36,53s została Aleksandra Radtke 00’. Aleksandra Nowaczewska 02’ w rzucie młotem 3kg U18 ustanawiając nowy rekord życiowy 61,68m została mistrzynią województwa. Ola z powodzeniem startowała także w rzucie dyskiem 1kg U18. Jej nowy rekord życiowy 30,81 zapewnił jej srebro w mistrzostwach województwa. Również srebro w biegu na 200m U18 uzyskała Martyna Bembnista 02’, której nowy rekord życiowy wynosi 28,10s. Brązowy medal w biegu na 400m U18 wywalczyła Zuzanna Strzelewicz 02’ z czasem 57,20s, co jest jej nowym rekordem życiowym. Ponadto w zawodach startowali: