This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Otwarte zajęcia LDK!

W ostatnich tygodniach na terenie gminy Nakło nad Notecią przeprowadzone zostały otwarte zajęcia sportowe dla klas I-III w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego!. Zajęcia odbyły się w: Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią, Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nakle nad Notecią, Szkole Podstawowej w Paterku, Niepublicznej Szkole Podstawowej w Olszewce, Szkole Podstawowej w Potulicach, Szkole Podstawowej w Potulicach. Zajęcia miały zachęcić licznie zgromadzonych uczestników do aktywności fizycznej poprzez lekkoatletykę. Najmłodszych zapraszamy na treningi, które odbywają się na obiektach przy ZSP 3 w Nakle nad Notecią w poniedziałki, środy oraz piątki od godziny 15.00.