This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

4 medale na Halowych Mistrzostwach Województwa U16, U14, U12

 

W sobotę 2 lutego 2019 roku w Arenie Toruń rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Lekkiej Atletyce U16, U14 oraz U12, w których udział wzięła liczna reprezentacja LUKS START NAKŁO. Młodzież z Gminy Nakło nad Notecią zdobyła 4 medale:
II miejsce sztafety chłopców (Dawid Bembnista, Piotr Marasz, Dorian Kwapich, Dawid Kończal) 4x200m U14 z czasem 1:59.47,
II miejsce Dawid Kończal 06’ w biegu na 600m z czasem 1:39.22s,
II miejsce Dorian Kwapich 06’ w biegu na 300m z czasem 47,54s,
III miejsce Weroniki Kunickiej 07’ w biegu na 600m z czasem 1:49.86s,
Wyjazd na zawody został sfinansowany ze środków Gminy Nakło nad Notecią. Gratulujemy świetnych wyników!

Paweł Cięszki 04’ – 60m – 8,04s PB – VI miejsce

Dominik Waniak 04’ – 600m – 1:44.35s PB

Michał Kunicki 04’ – 600m – 1:35.80s – VI miejsce

Paweł Lewandowski 05’ – 1000m – 3:33.11s

Paweł Kamiński 04’ – 1000m – 3:01.22s PB – VIII miejsce

Bartosz Kalinowski 05’ – skok wzwyż – 130 cm – V miejsce

Szymon Powalisz 06’ – pchnięcie kulą 4kg – 6,14m PB – VII miejsce

Kacper Piszczek 07’ – 300m – 62,93s PB

Piotr Marasz 06’ – 600m – 1:53.09s PB – V miejsce

Dawid Bembnista 07’ – 60m – 8,74s – VI miejsce

Mateusz Tyll 07’ – 60m – 13,44s

Zofia Ostrowska 08’ – 200m – 37,92s

Zuzanna Kowalska 08’ – 200m – 37,61s

Zuzanna Małkowska 07’ – 600m – 2:22.53s

Wiktoria Rybarczyk 07’ – 600m – 2:34.17s

Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 2kg – 5,32 VIII miejsce

Iga Jankowska 06’ – skok w dal – 4,24m PB – VI miejsce

Patrycja Kołodziejczak 06’ – skok w dal – 4,17m – VII miejsce

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 3,99m

Jagoda Jendrzejewska 07’ – skok w dal – 3,88m

Zuzanna Sikorska 08’ – 60m – 10,12s

Roksana Wajer 07’ – 60m – 9,35s

Kinga Kaźmierczak 08’ – 60m – 9,50s

Amelia Nowak 07’ – 60m – 9,88s

Patrycja Kleczewska 08’ – 60m – 9,92s

Maja Ostrowska 08’ – 60m – 11,48s

Martyna Małkowska 09’ – 60m – 10,81s

Laura Skwarczek 08’ – 60m – 11,38s

Sztafeta dziewcząt I U14 (Iga Jankowska, Patrycja Kołodziejczak, Weronika Kunicka, Zuzanna Pensko) – 2:06.34 – IV miejsce

Sztafeta dziewcząt II U14 (Jagoda Jendrzejewska, Zuzanna Kowalska, Zuzanna Sikorska, Kinga Kaźmierczak) – 2:16.39 – VIII miejsce

Sztafeta chłopców U16 (Michał Kunicki, Paweł Cięszki, Paweł Kamiński, Dominik Waniak) – 1:46.00s IV miejsce

W godzinach popołudniowych na mityngu ogólnopolskim z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Weronika Świderska 00’ – 60m – 7,89s PB oraz Bartosz Zamorowski 03’ – 60m – 7,59s PB.