This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

7 medali na Mistrzostwach Województwa!

16 marca 2019 roku w Cielu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Biegach Przełajowych oraz klubów Zrzeszenia LZS, w których wystartowała 39-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Złote medale w obu klasyfikacjach zdobyli: Weronika Kunicka 07’ – 800m – 2:42,81s (10 pkt) oraz Dawid Kończal 06’ – 1000m – 3:36,35s (10 pkt). Aleksandra Radtke 00’ – 2000m – 8:16,09s (8 pkt) w obu klasyfikacjach zdobyła brązowe medale. Srebrny medal w klasyfikacji LZS zdobył Dorian Kwapich 06’ – 1000m – 3:54,81s (7 pkt). W klasyfikacji klubów LUKS START NAKŁO zdobył VI miejsce z 46 punktami. Był to ostatni start przed sobotnimi Mistrzostwami Polski U18, U20 i Seniorów, które odbędą się w Olszynie. Gratulujemy świetnych rezultatów!

Grzeszczak Maria 09’ – 600m – 3:17,67s

Wełniak Zofia 09’ – 600m – 3:23,58s

Szymczak Klaudia 11’ – 600m – 3:31,75s