Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

15 medali na Wojewódzkich Eliminacjach LDK!

W sobotę we Włocławku odbył się Finał Eliminacji Wojewódzkich w ramach programu "Lekkoatletyka dla Każdego!”.

W zawodach udział wzięła liczna reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji uzyskali awans na Finały Ogólnopolskie, które odbędą się w Warszawie.

Indywidualnie najlepiej zaprezentowali się:
Dorian Kwapich 06’ - 300m - 46,53s - I miejsce
Dawid Kończal 06’ - 600m - 1:40.04s - I miejsce
Paweł Lewandowski 05’ - rzut oszczepem 600g - 31,99m - I miejsce
Michalina Okoniewska 08’ - skok w dal - 3,98m - I miejsce
Julia Szcześniak 06’ - 60m - 8,67s - I miejsce
Franciszek Okoniewski 08’ - skok w dal - 4,07m - II miejsce
Iga Jankowska 06’ - skok wzwyż - 1,40m - II miejsce
Dominik Waniak 04’ - 300m - 41,20s - II miejsce
Weronika Kunicka 06’ - 600m - 1:52.94s - II miejsce
Szymon Powalisz 06’ - rzut p. palantową - 54m - III miejsce
Kinga Kaźmierczak 08’ - 60m - 9,32s - III miejsce
Jagoda Jendrzejewska 07’ - skok wzwyż -140cm - III miejsce
Michał Kunicki 04’ - 600m - 1:32.29s - III miejsce

Oraz dwie nasze sztafety 8x200m w składzie:
U12 - Kinga Kaźmierczak 08’, Michalina Okoniewska 08’, Zuzanna Kowalska 08’, Zuzanna Sikorska 08’, Maksymilian Jankowski 11’, Franciszek Okoniewski 08’, Mikołaj Stóff 10’, Hubert Stańczyk 09’ - II miejsce - 4:33.07s
U14 - Weronika Kunicka 07’, Iga Jankowska 06’, Zuzanna Pensko 07’, Julia Szcześniak 06’, Dorian Kwapich 06’, Piotr Marasz 06’, Dawid Kończal 06’, Marcel Rosa 07’ - II miejsce - 4:02.52s

W zawodach brali udział także:
Paweł Cięszki 04’ - 100m - 11,88s - IV miejsce
Hubert Stańczyk 09’ - 60m - 9,16s - V miejsce
Marcel Rosa 07’ - 60m - 8,96s - V miejsce
Mikołaj Jackiewicz 07’ - 60m - 9,48s - VII miejsce
Błażej Dankowski 05’ - 1000m - 3:29.98s - VI miejsce
Hubert Kończal 08’ - rzut p. lekarską - 5m - VIII miejsce
Kacper Kominiak 08’ - rzut p. lekarską - 3,40m
Piotr Marasz 06’ - rzut p. palantową - 49m - IV miejsce
Maksymilian Jankowski 11’ - skok w dal - 3,07m
Maria Grzeszczak 09’ - 60m - 10,72s
Zuzanna Kowalska 08’ - 60m - 10,36s
Zuzanna Sikorska 08’ - 60m - 9,84s
Amelia Rybak 08’ - 60m - 9,96s
Maja Ostrowska 11’ - 60m - 11,28s
Zofia Gajewska 06’ - 60m - 9,34s - VIII miejsce
Jessica Zwolińska 06’ - 60m - 9,33s
Lena Grzechowiak 06’ - 60m - 10,40s
Nikola Strzelewicz 05’ - 100m - 14,78s
Amelia Walerczyk 06’ - 300m - 55,59s
Amelia Nowak 07’ - 300m - 58,62s
Angelika Kwiatkowska 07’ - 300m - 64,73s
Agata Muzolf 07’ - 600m - 2:08.84s
Natalia Szymczak 10’ - skok w dal - 3,40m - V miejsce
Zofia Wełniak 09’ - skok w dal - 3,36m - VI miejsce
Zuzanna Pensko 07’ - skok w dal - 4,12m - VIII miejsce
Amelia Kaczyńska 07’ - skok w dal - 4,01m