This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

15 medali na Wojewódzkich Eliminacjach LDK!

W sobotę we Włocławku odbył się Finał Eliminacji Wojewódzkich w ramach programu "Lekkoatletyka dla Każdego!”.

W zawodach udział wzięła liczna reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji uzyskali awans na Finały Ogólnopolskie, które odbędą się w Warszawie.

Indywidualnie najlepiej zaprezentowali się:
Dorian Kwapich 06’ - 300m - 46,53s - I miejsce
Dawid Kończal 06’ - 600m - 1:40.04s - I miejsce
Paweł Lewandowski 05’ - rzut oszczepem 600g - 31,99m - I miejsce
Michalina Okoniewska 08’ - skok w dal - 3,98m - I miejsce
Julia Szcześniak 06’ - 60m - 8,67s - I miejsce
Franciszek Okoniewski 08’ - skok w dal - 4,07m - II miejsce
Iga Jankowska 06’ - skok wzwyż - 1,40m - II miejsce
Dominik Waniak 04’ - 300m - 41,20s - II miejsce
Weronika Kunicka 06’ - 600m - 1:52.94s - II miejsce
Szymon Powalisz 06’ - rzut p. palantową - 54m - III miejsce
Kinga Kaźmierczak 08’ - 60m - 9,32s - III miejsce
Jagoda Jendrzejewska 07’ - skok wzwyż -140cm - III miejsce
Michał Kunicki 04’ - 600m - 1:32.29s - III miejsce

Oraz dwie nasze sztafety 8x200m w składzie:
U12 - Kinga Kaźmierczak 08’, Michalina Okoniewska 08’, Zuzanna Kowalska 08’, Zuzanna Sikorska 08’, Maksymilian Jankowski 11’, Franciszek Okoniewski 08’, Mikołaj Stóff 10’, Hubert Stańczyk 09’ - II miejsce - 4:33.07s
U14 - Weronika Kunicka 07’, Iga Jankowska 06’, Zuzanna Pensko 07’, Julia Szcześniak 06’, Dorian Kwapich 06’, Piotr Marasz 06’, Dawid Kończal 06’, Marcel Rosa 07’ - II miejsce - 4:02.52s

W zawodach brali udział także:
Paweł Cięszki 04’ - 100m - 11,88s - IV miejsce
Hubert Stańczyk 09’ - 60m - 9,16s - V miejsce
Marcel Rosa 07’ - 60m - 8,96s - V miejsce
Mikołaj Jackiewicz 07’ - 60m - 9,48s - VII miejsce
Błażej Dankowski 05’ - 1000m - 3:29.98s - VI miejsce
Hubert Kończal 08’ - rzut p. lekarską - 5m - VIII miejsce
Kacper Kominiak 08’ - rzut p. lekarską - 3,40m
Piotr Marasz 06’ - rzut p. palantową - 49m - IV miejsce
Maksymilian Jankowski 11’ - skok w dal - 3,07m
Maria Grzeszczak 09’ - 60m - 10,72s
Zuzanna Kowalska 08’ - 60m - 10,36s
Zuzanna Sikorska 08’ - 60m - 9,84s
Amelia Rybak 08’ - 60m - 9,96s
Maja Ostrowska 11’ - 60m - 11,28s
Zofia Gajewska 06’ - 60m - 9,34s - VIII miejsce
Jessica Zwolińska 06’ - 60m - 9,33s
Lena Grzechowiak 06’ - 60m - 10,40s
Nikola Strzelewicz 05’ - 100m - 14,78s
Amelia Walerczyk 06’ - 300m - 55,59s
Amelia Nowak 07’ - 300m - 58,62s
Angelika Kwiatkowska 07’ - 300m - 64,73s
Agata Muzolf 07’ - 600m - 2:08.84s
Natalia Szymczak 10’ - skok w dal - 3,40m - V miejsce
Zofia Wełniak 09’ - skok w dal - 3,36m - VI miejsce
Zuzanna Pensko 07’ - skok w dal - 4,12m - VIII miejsce
Amelia Kaczyńska 07’ - skok w dal - 4,01m