This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

37 medali na Mistrzostwach Województwa Dzieci!

W sobotę 25 maja na stadionie lekkoatletycznym w Białych Błotach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Dzieci, w których udział wzięła blisko 60 osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Z zawodów przywieźliśmy rekordowe 37 medali, co pozwoliło nam zająć miejsce na podium w klasyfikacji klubowej.

Mistrzyniami województwa zostały:

Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:49.04s oraz rzut oszczepem 500g – 14,72m

Zofia Franczak 11’ – rzut p. pal. – 18,80m

Agata Muzolf 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 7,69m

Iga Jankowska 06’ – skok wzwyż – 145cm

Jagoda Jendrzejewska 07’ – skok wzwyż – 140cm

Zuzanna Sikorska 08’ – skok wzwyż – 120cm

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,20m

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,50m oraz 60m – 8,57s

Natalia Szymczak 10’ – 40m – 6,96s

oraz Sztafeta dziewcząt 6x200m w składzie Kinga Kaźmierczak, Zuzanna Sikorska, Zuzanna Pensko, Weronika Kunicka, Julia Szcześniak oraz Iga Jankowska.

Srebrne medale wywalczyli:

Amelia Nowak 07’ – pchnięcie kulą 2kg – 6,49m oraz 60 pł. – 14,15s

Marcel Rosa 07’ – 60m – 8,86s

Maksymilian Jankowski 11’ – 200m – 34,70s

Karol Garczewski 10’ – rzut p. pal. – 26,10m

Jakub Ciszewski 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 10,59m

Szymon Powalisz 06’ – rzut oszczepem 500g – 29,01m

Kacper Kubiński 08’ – rzut p. pal. – 37,40m

Dawid Kończal 06’ – skok wzwyż – 130cm

Piotr Marasz 06’ – 60m pł. – 11,29s

Jagoda Nowicka 06’ – rzut oszczepem 500g – 15,63m

Amelia Rybak 08’ – skok wzwyż – 110cm

Na trzecim stopniu podium uplasowali się:

Dawid Kończal 06’ – 1000m – 3:05.33s

Mikołaj Garbaciak 06’ – rzut oszczepem 500g – 28,16m

Dorian Kwapich 06’ – skok wzwyż – 125cm oraz 300m – 44,94s

Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal – 3,45m

Mikołaj Stóff 10’ – 400m – 1:21.48s

Maja Ostrowska 11’ – 200m – 37,26s

Maria Grzeszczak 09’ – rzut p. pal. – 21,20m

Zuzanna Kowalska 08’ – skok wzwyż – 100cm

Natalia Szymczak 10’ – skok w dal – 3,22m

Iga Jankowska 06’ – 60m pł. – 11,10s

Weronika Jeziorska 10’ – 40m – 7,37s

Julia Szcześniak 06’ – 60m – 8,62s

W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Bartosz Olszewski 09’ – 200m – 38,94s oraz rzut p. pal. – 17.30m

Franciszek Okoniewski 08’ – 300m – 50,49s oraz skok w dal – 4,17m

Oliwier Dębecki 11’ – 400m – 1:30.10s oraz skok w dal – 2,84m

Dawid Chyła 10’ – rzut p. pal. – 21,20m oraz 40m – 7,33s

Hubert Grzeszczak 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,39m

Piotr Marasz 06’ – rzut oszczepem 500g – 23,95m

Hubert Kończal 08’ – rzut p. pal – 18,70m

Nikodem Jopek 11’ – skok w dal – 3,04m

Marcel Rosa 07’ – skok w dal – 4,20m

Mikołaj Jackiewicz 06’ – skok w dal – 3,84m

Jonatan Małysz 07’ – 300m – 55,26s

Jakub Ciszewski 06’ – 300m – 49,66s

Gracjan Pochowski 10’ – 40m – 7,29s

Kinga Kaźmierczak 08’ – 60m – 9,28s

Zuzanna Sikorska 08’ – 60m – 9,39s

Amelia Rybak 08’ – 60m – 9,59s

Nikola Maciejewska 11’ – 200m – 39,77s oraz rzut p. pal. – 12,30m

Hanna Ignasiak 10’ – 200m – 39,87s oraz rzut p. pal. – 10,50m

Kamila Maciejewska 09’ – 300m – 1:04.96s oraz rzut p. pal. – 16,10m

Nadia Jackiewicz 08’ – 300m – 1:08.84s

Zuzanna Kowalska 08’ – 300m – 57,57s

Zofia Franczak 11’ – 400m – 2:54.76s

Klaudia Szymczak 11’ – rzut p. pal. – 9,50m oraz 40m – 8,05s

Agata Muzolf 07’ – 600m – 2:06.70s

Weronika Jeziorska 10’ – rzut p. pal. – 10,30m

Amelia Walerczyk 06’ – 600m – 2:04.44s oraz pchnięcie kulą 2kg – 8,90m

Julia Szcześniak 06’ – rzut oszczepem 500g – 11,47m

Julia Szcześniak 06’ – rzut oszczepem 500g – 7,60m

Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,33m oraz 60m – 9,00s

Joanna Jankowska 06’ – pchnięcie kulą 2kg – 7,33m

Maria Grzeszczak 09’ – 600m – 2:19.72s

Maja Ostrowska 11’ – skok w dal – 2,90m

Maja Kościerska 11’ – skok w dal – 2,75m oraz 200m – 45,69s

Virginia Kurczewska 10’ – skok w dal – 2,70m oraz 40m – 7,52s

Zofia Wełniak 09’ – skok w dal – 3,45m oraz 300m – 1:02.67s

Amelia Kaczyńska 07’ – skok w dal – 4,15m oraz 300m – 53,04s

Patrycja Kołodziejczak 06’ – skok w dal – 4,33m

Iga Radajewska 06’ – skok w dal – 4,20m oraz 300m – 51,84s

Klaudia Wełniak 06’ – skok w dal – 3,60m

Anna Częstochowska 11’ – 40m – 8,07s

Jessica Zwolińska 06’ – 60m – 9,43s

oraz Sztafeta chłopców 6x200m w składzie: Franciszek Okoniewski, Mikołaj Stóff, Marcel Rosa, Jonatan Małysz, Dawid Kończal oraz Dorian Kwapich.