This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

31 medali na II rzucie Grand Prix Pomorza - Kujaw - Pałuk Dzieci w Lekkiej Atletyce

W niedzielę 9 czerwca 2019 roku na stadionie miejskim w Szubinie odbył się II Rzut Grand Prix Pomorza – Kujaw – Pałuk Dzieci w Lekkiej Atletyce, w którym udział wzięła reprezentacja LUKS START NAKŁO. Z zawodów wróciliśmy z aż 31 medalami oraz wieloma rekordami życiowymi bez problemu zdobywając najwięcej medali wśród startujących klubów. Ze złotymi medalami z zawodów wrócili:

Natalia Szymczak 10’ – 60m – 9,76s oraz skok w dal – 3,80m

Franciszek Okoniewski 08’ – 200m – 30,55s oraz skok w dal 4,34m

Maja Ostrowska 11’ – 200m – 37,59s

Zofia Franczak 10’ – rzut p. pal. – 19,50m

Mikołaj Stóff 10’ – 200m – 35,79s

Kinga Kaźmierczak 08’ – 60m – 9,28s

Michalina Okoniewska 08’ – skok w dal – 4,38m

Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:48,28s

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,55m

Dorian Kwapich 06’ – 300m – 46,19s

Jakub Ciszewski 06’ – kula 3kg – 9,97m

Na II stopniu podium uplasowali się:

Szymon Powalisz 06’ – kula 3kg – 9,40m

Piotr Marasz 06’ – 60m pł – 10,33s

Agata Muzolf 07’ – kula 2kg – 5,98m

Amelia Kaczyńska 07’ – skok w dal – 4,49m

Zuzanna Pensko 07’ – 60m – 8,83s

Michalina Okoniewska 08’ – 200m – 31,65s

Zuzanna Kowalska 08’ – 60m pł – 13,81s

Mikołaj Stóff 10’ – skok w dal – 3,63m

Oliwier Bury 10’ – 200m – 37,90s

Nikodem Jopek 10’ – 60m – 10,46s

Weronika Jeziorska 10’ – rzut p. pal. – 9,50m

Zuzanna Murek 10’ – 200m – 40,66s

Trzecie miejsce na zawodach wywalczyli:

Weronika Jeziorska 10’ – 60m – 10,53s

Karina Kwapich 10’ – 200m – 42,39s

Oliwer Bury 10’ – skok w dal – 3,57m

Kamila Maciejewska 09’ – 60m – 10,77s

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,25m

Weronika Kunicka 07’ – pchnięcie kulą – 5,84m

W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Nikola Maciejewska 11' - 60m - 10,72s oraz skok w dal - 3,07m

Laura Skwarczek 08' - 60m - 10,76s oraz skok w dal - 2,93m

Zofia Franczak 10' - 200m - 43,40s

Iga Radajewska 06' - 300m - 52,83s

Amelia Walerczyk 06' - 300m - 54,76s oraz pchnięcie kulą 2kg - 9,04m

Agata Muzolf 06' - 300m - 1:56,18s

Maja Ostrowska 11' - skok w dal - 3,18m

Zuzanna Murek 10' - skok w dal - 3,11m

Karina Kwapich 10' - skok w dal - 2,87m

Maja Kościerska 11' - skok w dal - 2,45m

Kamila Maciejewska 09' - skok w dal - 3,19m

Zuzanna Kowalska 08' - skok w dal - 3,37m

Jagoda Nowicka 06' - pchnięcie kulą 2kg - 8,34m

Weronika Lisiecka 06' - pchnięcie kulą 2kg - 7,83m

Joanna Jankowska 06' - pchnięcie kulą 2kg - 7,66m

Szymon Małkowski 07' - 60m - 9,79s

Szymon Powalisz 06' - 600m - 2:00,50s

Nikodem Jopek 10' - skok w dal - 3,40m

Dorian Kwapich 06' - skok w dal - 4,48m

Piotr Marasz 06' - skok w dal - 4,09m

Kacper Kominiak 08' - rzut p. pal - 17,00m

Gratulujemy świetnych wyników!