Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

31 medali na II rzucie Grand Prix Pomorza - Kujaw - Pałuk Dzieci w Lekkiej Atletyce

W niedzielę 9 czerwca 2019 roku na stadionie miejskim w Szubinie odbył się II Rzut Grand Prix Pomorza – Kujaw – Pałuk Dzieci w Lekkiej Atletyce, w którym udział wzięła reprezentacja LUKS START NAKŁO. Z zawodów wróciliśmy z aż 31 medalami oraz wieloma rekordami życiowymi bez problemu zdobywając najwięcej medali wśród startujących klubów. Ze złotymi medalami z zawodów wrócili:

Natalia Szymczak 10’ – 60m – 9,76s oraz skok w dal – 3,80m

Franciszek Okoniewski 08’ – 200m – 30,55s oraz skok w dal 4,34m

Maja Ostrowska 11’ – 200m – 37,59s

Zofia Franczak 10’ – rzut p. pal. – 19,50m

Mikołaj Stóff 10’ – 200m – 35,79s

Kinga Kaźmierczak 08’ – 60m – 9,28s

Michalina Okoniewska 08’ – skok w dal – 4,38m

Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:48,28s

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,55m

Dorian Kwapich 06’ – 300m – 46,19s

Jakub Ciszewski 06’ – kula 3kg – 9,97m

Na II stopniu podium uplasowali się:

Szymon Powalisz 06’ – kula 3kg – 9,40m

Piotr Marasz 06’ – 60m pł – 10,33s

Agata Muzolf 07’ – kula 2kg – 5,98m

Amelia Kaczyńska 07’ – skok w dal – 4,49m

Zuzanna Pensko 07’ – 60m – 8,83s

Michalina Okoniewska 08’ – 200m – 31,65s

Zuzanna Kowalska 08’ – 60m pł – 13,81s

Mikołaj Stóff 10’ – skok w dal – 3,63m

Oliwier Bury 10’ – 200m – 37,90s

Nikodem Jopek 10’ – 60m – 10,46s

Weronika Jeziorska 10’ – rzut p. pal. – 9,50m

Zuzanna Murek 10’ – 200m – 40,66s

Trzecie miejsce na zawodach wywalczyli:

Weronika Jeziorska 10’ – 60m – 10,53s

Karina Kwapich 10’ – 200m – 42,39s

Oliwer Bury 10’ – skok w dal – 3,57m

Kamila Maciejewska 09’ – 60m – 10,77s

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,25m

Weronika Kunicka 07’ – pchnięcie kulą – 5,84m

W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Nikola Maciejewska 11' - 60m - 10,72s oraz skok w dal - 3,07m

Laura Skwarczek 08' - 60m - 10,76s oraz skok w dal - 2,93m

Zofia Franczak 10' - 200m - 43,40s

Iga Radajewska 06' - 300m - 52,83s

Amelia Walerczyk 06' - 300m - 54,76s oraz pchnięcie kulą 2kg - 9,04m

Agata Muzolf 06' - 300m - 1:56,18s

Maja Ostrowska 11' - skok w dal - 3,18m

Zuzanna Murek 10' - skok w dal - 3,11m

Karina Kwapich 10' - skok w dal - 2,87m

Maja Kościerska 11' - skok w dal - 2,45m

Kamila Maciejewska 09' - skok w dal - 3,19m

Zuzanna Kowalska 08' - skok w dal - 3,37m

Jagoda Nowicka 06' - pchnięcie kulą 2kg - 8,34m

Weronika Lisiecka 06' - pchnięcie kulą 2kg - 7,83m

Joanna Jankowska 06' - pchnięcie kulą 2kg - 7,66m

Szymon Małkowski 07' - 60m - 9,79s

Szymon Powalisz 06' - 600m - 2:00,50s

Nikodem Jopek 10' - skok w dal - 3,40m

Dorian Kwapich 06' - skok w dal - 4,48m

Piotr Marasz 06' - skok w dal - 4,09m

Kacper Kominiak 08' - rzut p. pal - 17,00m

Gratulujemy świetnych wyników!