This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Województwa U16 i kolejne medale

Tym razem podopieczni  Anny Jankowskiej, Marcina Jankowskiego i Bartosza Ksobiecha wystartowali w rywalizacji młodzików. Nieliczna, bo składająca się z  10 osób reprezentacja LUKS Start Nakło wróciła z sobotnich (22.06.2019r.) zawodów z siedmioma medalami.

Złoto w biegu na 600m z nowym rekordem życiowym 1:45,08s wywalczyła Weronika Kunicka. Na drugim stopniu podium uplasowali się: w biegu na 800m  Paweł Kamiński – 2:11,25s PB i w biegu na 400m Dominik Waniak – 58,77s PB.

Po dwa brązowe medale wywalczyli Paweł Lewandowski w rzucie oszczepem 600g z wynikiem 36,60m PB i w biegu na 400m z czasem 68,11s PB oraz Michał Kunicki w skoku wzwyż – 135cm PB i biegu na 800m – 2:11,92.

Przy okazji Mistrzostw Województwa U16 rozgrywany był Ogólnopolski Mityng Kwalifikacyjny, w którym z bardzo dobrej strony zaprezentował się Bartosz Zamorowski. Uzyskał on w trójskoku wynik 13,05m PB, który napawa optymizmem w perspektywie nadchodzącej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Ponadto w zawodach wystartowali:

Grzegorz Gil 03’ w rzucie młotem 5kg – 42,91m

Martyna Grochowska 02’ w rzucie młotem 3kg – NM

Iga Jankowska 06’ w biegu na 80m przez płotki – 14,14s PB i w skoku wzwyż – 140cm